Strona główna » Pomysł na 70 urodziny mamy: Ciekawe i inspirujące pomysły na prezent i urodzinową zabawę

Pomysł na 70 urodziny mamy: Ciekawe i inspirujące pomysły na prezent i urodzinową zabawę

Świętuj 70 urodziny mamy: Ciekawe i inspirujące pomysły na prezent i urodzinową zabawę

Mama kojarzy Ci się z miłością, życzliwością i opieką? Chcesz, aby na jej 70 urodziny poczuła się wyjątkowo i doceniona za całą swoją miłość? W takim razie przygotuj dla niej niezapomniane urodziny i prezent, który zrobi na niej wrażenie. W tym artykule znajdziesz wiele ciekawych i inspirujących pomysłów na urodzinową zabawę i prezent, który na pewno sprawi 70-letniej mamie wiele radości i wzruszeń.

  1. Zorganizuj przyjęcie w stylu retro

Mama pewnie pamieti czasy, kiedy były modne koza z puszki, dziewczyny z półwysepku, czy też taniec na lodzie. Dlaczego więc nie zorganizować przyjęcia w stylu retro? Na przykład flower power, lata 60-te czy disco lata 70-te? Wybierz muzykę, dekoracje, jedzenie i napoje tak, aby zabrać mamę w nostalgiczny świat. Albo zdecyduj się na klubokawiarnię, cukiernię lub kawiarnię, której wnętrze przypomina stare cmentarze i świat wartości z minionych lat.

  1. Podaruj romantyczną kolację bądź wspaniały wyjazd

Mama na pewno lubi romantyczne wakacje i wyjazdy. Dlatego na urodziny spraw jej najlepszy prezent – kolacja w romantycznej atmosferze lub wyjazd do pięknej miejscowości. Wybierz klimatyczną i elegancką restaurację na jej ulubione danie lub kuchnię, jaką lubi. Albo zdecyduj się na wyjazd w malownicze miejsce, do którego mama zawsze chciała pojechać.

  1. Zorganizuj rodzinny piknik

Dlaczego nie zorganizować rodzinnej imprezy w stylu pikniku na ogródku? Wybierz odpowiedni teren, uzbrój się w pokrywki i kosze, i zrób wspólnie z rodzeństwem jedzenie lub przyjmij catering uniwersalny. Oczywiście, odwiedź sklep z prezentami, aby poszukać rzeczy związanych to pikniku, like parasola z materiału plenerowego, świętej krowy, kabalarki, małego piecyka kempingowego.

  1. Zaproś na wieczór gier planszowych

Wspólnie spędzony wieczór przy grach planszowych może być dla mamy świetnym rozwiązaniem, aby poczuć atmosferę domowego ciepła. Zaproś bliskich, znajomych lub rodzinę, a z pewnością znajdzie się wiele osób chętnych do wspólnej zabawy. Wybierz odpowiednią grę, aby każdy mógł się dobrze bawić. Niektóre propozycje to “Monopoly”, “Rezydencja”, “Fify”.

  1. Podaruj gadżety personalizowane

Jeśli chcesz, aby prezent był nie tylko oryginalny, ale także personalizowany, zdecyduj się na gadżety z nadrukiem lub rebrandingiem, jak torebki, bluze, zegarki, fartuchy kuchenne, kubki z imionami załogi lub zdjęciami wspólnych chwil. Kolorowa Okazja to dobry wybór, gdy chodzi o personalizowane prezenty.

  1. Kup bilety na koncert lub spektakl

Spraw mamie przyjemność i kup bilety na koncert jej ulubionego zespołu lub na spektakl, o którym zawsze marzyła. Wybierz wydarzenie, które będzie jej bliskie, a z pewnością poczuje się doceniona. Przeglądaj repertuary i strony internetowe, żeby zobaczyć, jaki artysta jest aktualnie w formie, kogo można spotkać.

  1. Zdecyduj się na biżuterię

Jeśli chcesz zaproponować mniej klasyczny, ale równie elegancki prezent, zdecyduj się na biżuterię lub bieliznę luksusową. Wybierz pierścionek dostosowany do stylu mamy lub modne kolczyki. Obecnie, moda na minimalistyczne modele biżuterii jest mocno widoczna, ale wiecie, jak mówią, że przeszłości się nie zapomina. Dlatego pozyskaj z szafy mamy rodzinną biżuterię i odzyskaj ją w nowych projektach, wieńcach ślubnych lub koronkowej bieliźnie.

Podsumowując, 70 urodziny mamy to dla Ciebie ważny dzień. Dlatego zdecyduj się na ciekawy i nieszablonowy prezent oraz urodzinową zabawę, które na długo zostaną w pamięci Twojej mamy. Pamietaj, zwyczajni ludzie często idą na spacer ale Ty możesz być kierowcą życia, a to wybierania odpowiednich czynności i pomysłów na prezent to jeden z najtrudniejszych wyborów. Ciesz się z życia, bądź twórczy i staraj się rozwijać swoją wyobraźnię.