Strona główna » Jesienna pokusa – babeczki dyniowe.

Jesienna pokusa – babeczki dyniowe.

Jesień to czas, w którym korzystamy z ciepłych napojów, jak gorąca czekolada, wypieki kulinarne oraz bardziej syte zupy i drugie dania. Przekąski w postaci babeczek są wyśmienitym pomysłem przy urodzaju dyń.

Babeczki dyniowe proste i smaczne.

Lubisz kupowane ciasta, ciasteczka, wafle, ale czy próbowałaś już sama coś upichcić. Wypieki z domowej kuchni są o niebo tańszym rozwiązaniem, mają mnóstwo zdrowego błonnika. One są naturalnie przygotowane, wspierają trawienie każdego dnia w twoim organizmie.
Przygotowanie babeczek nie sprawi zbytnich trudności. I tu balansujesz pomiędzy oryginalnym przepisem a przepisem fit. Jeśli dbasz o swoją sylwetkę, babeczki dyniowe fit będą przebojem w twoim menu. Dynia ma niska zawartość tłuszczu, a sam przepis nie zawiera tłuszczów, masła, śmietany, tak więc do dzieła. Wystarczy, że przygotujesz wszystkie składniki, mąka, cukier, proszek, cynamon, sól, olejek oraz dyniowe puree. Po połączeniu składników uzyskasz konsystencję, przekładasz do foremki i pieczesz. Każdy piekarnik jest inaczej zbudowany, dlatego czas pieczenia to ok. 30-40-45 minut. Pamiętaj o kontrolowaniu wyglądu babeczek, by nie były surowe, albo spalone. Szkoda, aby materiał się, zmarnował.

Babeczki dyniowe z bogatszym wnętrzem.

A teraz coś na ząb, zaraz się przekonasz, że ta jesienna pokusa – babeczki dyniowe da chwilę delektowania się smakiem. Babeczka dyniowa z nutą pomarańczy i czekolady, tak właśnie jest to przebój. Stworzenie smaku począwszy od dyni po nutę pomarańczy, a kończąc na kawałkach czekolady.
Przygotujesz tę babeczkę w domowym zaciszu, by podbić podniebienia swoich bliskich. Pokażesz, jak wyśmienicie spędzisz dzień z tym smakołykiem.
Już po zbiorach dyniowych, dynia to składnik do wielu potraw i wypieków. Wypieki w postaci babeczek to czysta przyjemność. Przygotuj składniki, przybory kuchenne, czystą kuchnię i zabierz się do pracy.
Już masz babeczki gotowe, świetnie, widzisz, że to proste wyzwanie kuchenne. Wystarczyło tylko: mąka, proszek do pieczenia, soda oczyszczona, cynamon, cukier, puree z dyni, jajka, olej, skórka z pomarańczy i czekolada.
Teraz ty i twoja rodzina delektujecie się każdym kęsem babeczki o jesiennym smaku.
Reasumując, babeczki dyniowe to świetna przekąska, dająca wiele smaków w jednym małym egzemplarzu. Zasycić się nią można, gdy mamy jedynie ochotę na coś słodkiego, świetna jako dodatek do kawy.