Strona główna » Hotel z basenem Zakopane dla dzieci: Przegląd i rekomendacje hoteli z basenami w Zakopanem dla rodzin z dziećmi

Hotel z basenem Zakopane dla dzieci: Przegląd i rekomendacje hoteli z basenami w Zakopanem dla rodzin z dziećmi

Hotel z basenem Zakopane dla dzieci: Przegląd i rekomendacje hoteli z basenami w Zakopanem dla rodzin z dziećmi

Zakopane to miejsce, które cieszy się ogromną popularnością wśród turystów z Polski i zagranicy. To idealna destynacja na wakacje z dziećmi. Nic więc dziwnego, że wiele rodzin poszukuje hoteli w Zakopanem, które oferują baseny dla najmłodszych. W artykule przedstawiamy przegląd hoteli z basenem w Zakopanem oraz rekomendacje dla rodzin z dziećmi.

  1. Hotel Mercure Kasprowy Zakopane – idealny na wypoczynek z dziećmi

Hotel Mercure Kasprowy to jedno z najlepszych miejsc na wakacje z dziećmi. Posiada on basen, który częściowo jest zewnętrzny. Odpoczynkowi służy również strefa SPA, która oferuje między innymi saunę i jacuzzi. W hotelowym restauracji można spróbować regionalnych potraw i specjałów kuchni polskiej.

  1. Hotel Belvedere – atrakcyjny ośrodek ze SPA i basenem dla dzieci

Hotel Belvedere to 4-gwiazdkowy ośrodek, który zlokalizowany jest w otoczeniu Tatr. Posiada on nie tylko basen dla dzieci, ale również strefę SPA, która oferuje zabiegi relaksacyjne. W hotelowej restauracji można zjeść zarówno dania kuchni polskiej, jak i międzynarodowej.

  1. Hotel Crocus – miejsce pełne atrakcji dla dzieci

Hotel Crocus to miejsce, które powinno zainteresować rodziców szukających wakacji z dziećmi w Zakopanem. Posiada on nie tylko basen, ale również szeroką ofertę atrakcji dla najmłodszych. W ośrodku znajduje się m.in. plac zabaw, centrum gier i zabaw oraz kino dla dzieci. W hotelowej restauracji podawane są dania kuchni regionalnej i europejskiej.

  1. Hotel Grand Nosalowy Dwór – miejsce z niezwykłą atmosferą

Hotel Grand Nosalowy Dwór to miejsce, które zachwyci rodzinę swoją atmosferą. Posiada on basen zewnętrzny, który jest czynny przez większość roku. W strefie SPA można skorzystać z sauny, jacuzzi i masaży. W ośrodku znajduje się restauracja, która serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

  1. Hotel Tatra – miejsce na wypoczynek z dziećmi i rodziną

Hotel Tatra to kolejna propozycja na wakacje z dziećmi w Zakopanem. Ośrodek posiada basen, który jest dostępny dla najmłodszych. W strefie SPA można skorzystać z sauny i jacuzzi, a w hotelowej restauracji spróbować kuchni regionalnej i międzynarodowej.

  1. Hotel Nosalowy Dwór – ośrodek z nowoczesnym SPA dla rodziny

Hotel Nosalowy Dwór to miejsce, które szczególnie polecamy tym, którzy poszukują basenu i nowoczesnej strefy SPA. Hotel posiada basen dla dzieci, a w strefie SPA można skorzystać z sauny i różnego rodzaju masaży. W hotelowej restauracji podawane są dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

  1. Hotel Skalny – miejsce z bliskością do tatrzańskich szlaków turystycznych

Hotel Skalny położony jest w malowniczej okolicy z bliskością do tatrzańskich szlaków turystycznych. Ośrodek posiada basen dla dzieci, a w strefie SPA można skorzystać z różnych zabiegów relaksacyjnych. W hotelowej restauracji podawane są dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

Podsumowanie

Zakopane to idealne miejsce na wakacje z dziećmi. Hotele z basenami robią wrażenie na turystach i oferują swoim gościom wiele atrakcji. Warto zwrócić uwagę na Mercure Kaszpowy Zakopane, Belvedere, Crocus, Grand Nosalowy Dwór, Tatra, Nosalowy Dwór oraz Skalny. To miejsca, które polecamy z całego serca tym, którzy szukają wakacji z dziećmi w Zakopanem.