Dom, Kuchnia

Zatrudniłam Pomoc Domową! Dobrze mi z tym!

Zatrudniłam Pomoc Domową i dobrze mi z tym! 😉 W życiu bym nie pomyślała, że to może być takie proste… Bo codzienność należy sobie ułatwiać, prawda? Biorąc pod uwagę fakt, że żyjemy w ciągłym biegu – praca, budowa, dzieci i inne obowiązki – każda pomoc jest na wagę złota. Fajnie by było jakby ktoś CHOCIAŻ ugotował, podał do stołu i jeszcze po tym pozmywał… Marzenia?! Czyżby?!

 

 

 

No dobra, nie będę ściemniać – nie przychodzi do nas dobra pani każdego dnia, nie wygotowuje nam pyszności, nie podstawia pod nos i nie zmywa po wszystkim! Ale… Prawie! 😉 Mianowicie od jakiegoś czasu mamy tą przyjemność i użytkujemy z powodzeniem urządzenie zwane THERMOMIX. Pewnie część z Was zna tę cudną maszynę, dzięki której możecie upichcić pyszności w dosłownie kilka minut, nie mając przy tym wielkich zdolności kulinarnych. Tak, to on jest tą tajną pomocą domową! 😉 To dzięki niemu zrobisz pełnowartościową zupę w 10 minut, wyrobisz ciasto na pierogi, pizzę, stworzysz domowej roboty pieczywo, ciasta, jogurty, desery, mięsa, sałatki! Ze zmywaniem też nie było ściemy, ponieważ „po robocie sprzęt sam się umyje!!! Cuda wianki! 😉

 

 

 

Bardzo lubię gotować i daje mi to wiele satysfakcji, ale nawet nie wiecie jakie to ułatwienie, kiedy biegniesz z pracy do domu, w lodówce niewiele, a Ty masz silną potrzebę zrobienia obiadu… Zatem kiedy czasu brak, a jest ochota na coś pysznego, w kilkanaście minut możesz mieć zupkę lub inne danie o jakim Twoje podniebienie marzyło! Super, prawda? Chciałoby się powiedzieć: można? można! 😉

 

 

 

Thermomix daje mnóstwo możliwości! Tak jak mówiłam uwielbiam gotować, ale są dni kiedy po prostu nie mam na to czasu albo pomysłu… 😉 Wtedy wkracza ON! Ponadto są dania, których nigdy wcześniej sama od początku do końca bym nie przyrządziła, ponieważ miałam wrażenie, że ich przygotowanie nieco by mnie przerosło… Dzisiaj nie mam z tym problemu! 😉 Pierogi, ciasta, wykwintne desery – co tylko chcecie z ograniczeniem czasu do minimum. Na platformie Cookidoo znajdziecie mnóstwo pysznych przepisów, poza tym jestem pewna, że odkryjecie wiele nowych smaków.

 

 

 

Zatem jeżeli tak ja chcielibyście, by jakaś złota rączka od gotowania pod postacią tegoż to wspaniałego urządzenia, ułatwiła Wam nieco życie – piszcie! Udostępnię Wam męża na jeden wieczór w ramach niezobowiązującej prezentacji, który przedstawi Wam wszystkie zalety tej funkcjonalnej maszyny, a i zjecie razem coś pysznego… ;p 😉 Dodatkowo w gratisie mogę dołożyć jeszcze własne towarzystwo… 😉 Walcie jak w dym! ;p Upieczemy razem bułeczki, pizzę albo wszystko inne na co tylko macie ochotę! 😉

 

 

 

W ramach końcowego podsumowania kilka zalet Thermomix’a:

 

 

 

Prostota i przejrzystość:

 

Gotowanie w Thermomixie to najłatwiejsza rzecz na świecie, jak już wspominałam nawet przy dosyć skomplikowanych daniach. Podczas przyrządzania potraw Thermomix przeprowadzi Was krok po kroku do kolejnego etapu, łącznie ze zważeniem ilości produktów.

 

 

 

Czas:

 

Czas goni nas – a jak nie ma czasu to trzeba gotować szybko, a jak nie masz czasu gotować szybko, to zrobi to za Ciebie Thermomix! 😉 Tyle w temacie! W kilka minut możecie stworzyć kulinarne cuda! Poza tym Thermomix sam sieka, kroi, miesza, blenduje – nie musisz angażować w te czynności swojego cennego czasu.

 

 

 

Różnorodność:

 

Jeśli znudził się Wam schabowy poganiany pomidorówką to czas na zmiany! Dzięki temu, że ugotowanie różnorodnych potraw nie będzie stanowiło żadnego problemu, będziecie mogli eksperymentować ze smakami do woli!

 

 

 

W końcu zdrowa szamka:

 

Themrmomix daje możliwości gotowania bez tłuszczu, pozwala tworzyć własne, naturalne wyroby, typu kostki rosołowe czy przyprawy, a także wiele innych dzięki którym Wasze potrawy będą zdrowe i pyszne! Bez dodatku E i innych g*wien! 😉

 

 

 

Oszczędność:

 

Po pierwsze, sami możecie przygotować z własnych składników co jest nie tylko zdrowe, ale i oszczędne. Po drugie w Thermomixie nic się zmarnuje! 😉 Osobiście najbardziej na świecie nie lubię wyrzucać jedzenia i serio serce mnie boli kiedy muszę to zrobić… Z tym urządzeniem wszystko możecie wykorzystać, nawet suche pieczywo do zrobienia bułki tartej!  Poza tym po wpisaniu jakiegokolwiek produktu w aplikacji Cookidoo wyskoczy Wam lista potraw, które możecie z niego stworzyć.

 

 

 

Chyba nie muszę Was więcej przekonywać… 😉 :*