CODZIENNIK, NIECODZIENNIK

Wielkość ma znaczenie!

W każdym społeczeństwie istnieją dwa rodzaje ludzi. Jedni to Ci, którzy za wszelką cenę, naiwnie i z uporem maniaka twierdzą, że wielkość nie ma nic do rzeczy! Inni, nieco bardziej mądrzejsi, być może posiadający większe doświadczenie, realiści twardo stąpający po ziemi, doskonale wiedzą, że wielkość ma znaczenie (kluczowe)!

Przestańmy się w końcu oszukiwać, mydlić oczy mogliśmy sobie będąc dzieckiem! Ta pełna świadomość przychodzi najczęściej z wiekiem dojrzewania. To wtedy stajemy się bardziej świadomi w „tych” sprawach! To wtedy dopiero zaczynamy mieć pojęcie, że w wielu kwestiach bez TEGO ani rusz, choćby nam TO rekompensowano na wiele innych przyjemnych sposobów! Zaczynamy myśleć jak dojrzali ludzie, przestajemy wkręcać sobie i innym, że to bez znaczenia! W końcu w tej kwestii należy być szczerym do granic możliwości, prawda?!

Niby to zwykły mięsień, niby jak każdy inny… Niby! A jednak przyznacie sami, że oddaje przyjemności jak żaden inny?! Chyba każdy się ze mną zgodzi, że DUŻY potrafi zdziałać cuda, o jakich nam się nawet nie śniło! Znajdą się tacy, którzy powiedzą: ale to tylko zwykły mięsień, o co tyle szumu?! Ale ja Wam mówię: ZRÓBMY HAŁAS!!! Wielkość SERCA ma znaczenie!!!

Jeżeli zgadzacie się ze mną, to proszę już teraz wejdźcie na stronę DKMS, tutaj—-> dkms-zostań dawcą, i dokonajcie rejestracji. Ja już to zrobiłam! Zajmie Wam to dosłownie chwilkę i nic nie kosztuje. W ten sposób możecie uratować KOMUŚ życie!

Zadaniem Fundacji DKMS jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta na całym świecie, który potrzebuje przeszczepu szpiku lub komórek macierzystych. Dołącz do NICH! Pokaż, że masz wielkie i otwarte serce! Czy wiesz, że tylko w Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma nowotwór krwi (białaczkę), a na świecie co 35 sekund!!! Statystki są przerażające! Los nie jest tutaj litościwy, chorują niemowlęta, mamy oczekujące dzidziusia, synowie, córki, ojcowie, babcie, dziadkowie, przyjaciele, osoby, które są dla kogoś całym światem! Tu nie ma wyboru, nie ma zmiłuj! Dla wielu z tych osób jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy. Wyobraź sobie, że w ten sposób ratujesz życie nie tylko Choremu, ale i jego bliskim, dajesz nadzieję, powód do dalszej walki, szczęście, uśmiech, radość, CZAS, pozwalasz by TA MAMA mogła tulić w ramionach swoje maleństwo…

Kochanie, sprawa jest niesamowicie ważna! Nie pomylę się również, jeśli napiszę, że to sprawa życia lub śmierci! Niech wszyscy wiedzą, że wielkość ma znaczenie, wielkość serca… Proszę, podaj dalej w świat!!!