Lifestyle, Rozwój osobisty

,, TRENING SZCZĘŚCIA ” Beaty Pawlikowskiej

,,(…)  O tak, nie bądź zdziwiony. Podświadomość potrafi robić takie sztuczki. Jest w stanie wmówić ci, że coś nie istnieje mimo że codziennie to widzisz. Jest w stanie zracjonalizować największy absurd i wmówić ci, że to prawda.

A ty jej wierzysz, bo musisz.

Podświadomość jest w stanie zmusić cię do ignorowania własnych potrzeb i uczuć. Żyjesz wtedy jak robot usługujący wszystkim dookoła, z dziką i nigdy niewypowiedzianą nadzieją, że jeśli ty zaopiekujesz się wszystkimi, to w końcu ktoś zaopiekuje się też tobą. (…)”

Beata Pawlikowska ,, Trening szczęścia”

Ostatnio są tu tylko dzieci, dzieci i jeszcze raz dzieci!;)) Zatem dziś postanowiłam, że będzie o czymś zupełnie innym! Nie myślcie sobie, że mam zbyt wiele czasu przy dwójce maluchów lub, że się nudzę przypadkiem… Nic z tych rzeczy! Znalazłam ,,chwilę” na książkę zupełnie przy okazji, koczując w przychodni na badaniu ‚krzywa cukrowa’. Dostałam tym samym od życia ponad dwie godziny tylko i wyłącznie dla siebie!;) W domu takie rzeczy nie przechodzą póki co…;)

,, Trening szczęścia ” Beaty Pawlikowskiej to moja propozycja dla wszystkich, którzy wciąż szukają drogi do osobistego edenu, dla tych, którzy nieco zbłądzili będąc na niej jak i również tych, którzy mają ten komfort i osiągnęli swój cel. To czwarty tom autorskiej serii Beaty P. ( mój pierwszy, ale ja jakoś tak zawsze od d…py strony!;p ), zatytułowanej ,, W dżungli podświadomości „.Zawiera 32 rozdziały, spisane prostym językiem, dzięki czemu czyta się ją ,,lekko” i przyjemnie. Doskonały poradnik, nie tylko dla kobiet. Niczym koło ratunkowe pomaga czytelnikowi stworzyć indywidualną instrukcję i mapę obsługi życia, a także uzyskać upragniony balans. Autorka radzi w jaki sposób stworzyć listę pozytywnych rzeczy, a także od których najlepiej się uwolnić. Uświadamia jak bardzo jesteśmy uwikłani i jak wiele posiadamy fałszywych kodów podświadomości, które torują nam drogę do szczęścia. Niestety nie łatwo zmienić ich kształt na pozytywny, nie mniej jednak przy użyciu odpowiednich narzędzi, które trenują podświadomość jest to jak najbardziej możliwe. Jak dla mnieto poradnik dobrej energii i fantastyczna inspiracja!:)

Jeżeli oczekujesz czegoś więcej niż  książki czy zwykłego poradnika, to jest pozycja dla Ciebie. Rewelacyjna lektura, która pomaga poznać siebie. Przypomina mi trochę swego rodzaju pamiętnik, gdyż autorka udostępnia w niej wiele miejsca na własne przemyślenia i zapiski. Nie jest to książka, którą przeczytasz od deski do deski, a następnie odłożysz na półkę, gdyż to Ty w większości tworzysz jej treść. Mnie porwała!;)

Jeżeli tylko znajdziesz chwilę i chęci to koniecznie przeczytaj!

Polecam!!!

Aga :):*

p.s. a Ty co ciekawego przeczytałaś ostatnio?:)

20161018_155019

20161018_154915