Dom, Dzieci

Najpiękniejsze tapety i naklejki ścienne do pokoju dziecka

Budujecie dom, kupujecie mieszkanie? Urządzacie pokój dziecka, planujecie remont? A może chcecie jakimś akcentem odmienić pokoik Waszego malucha? Jeśli tak to trafiliście idealnie! 😉 Dzisiaj przepiękne tapety i naklejki ścienne do centrum dowodzenia dziecka! 😉

 

 

 

Kiedyś malowało się ściany na biało w porywach do majtkowego różowego czy żółtego! ;p Dzisiaj możemy mieć wszystko czym tylko interesuje się maluch, z czym się utożsamia i co lubi! Od samochodów dla wszystkich automaniaków, po księżniczki, lamy i jednorożce. Nie potrzeba wyszukanych mebli, wielu dodatków bo ściana robi całą robotę! 🙂 Zgodzicie się ze mną?

 

 

 

Lubicie tapety i kolorowe naklejki na ścianach, czy raczej jednolity kolor Wam odpowiada? Swoją drogą ja osobiście nie mogę oglądać takich rzeczy, ponieważ później ciężko choruję i jestem rządna zmian! 😉 A że pole do popisu na chwilę obecną marne to powzdycham sobie tutaj tylko… 😉 Obecnie mamy naklejkę z dekornik.pl w pokoju chłopców i mocno sobie ją chwalimy. Bardzo trwała, nie odkleja się, nic się z nią nie dzieje, a służy nam już drugi rok. Także jak się kiedyś zastanawialiście nad nimi to szczerze polecam!

 

 

 

Spójrzcie jakie cuda!!!!! Co byście wybrali do pokoju Waszego malucha?

 

littleroom.pl

 

 

 

pastelowelove.pl

 

 

 

rewallution.pl

 

 

 

dekornik.pl

 

 

Biorę wszystkie! ;p