Dzieci, Od serca

My też mamy swój Cud…;)

Pamiętam jak dziś ten dzień. Leżałam ,,nasty” dzień na szpitalnym łóżku, gorączka ustąpiła, a cukry zaczęły się normować. Za oknem leżał śnieg, ludzie w domach świętowali z najbliższymi. Po kilku poprzednich, ciężkich dniach, pełnych niepokoju i zmartwień siedzieliśmy we Dwoje z uśmiechem na buzi, licząc na to, że pewnie Oliś, jednak wytrzyma do nowego roku w brzuchu, a może nawet urodzi się w terminie. Zupełnie nieświadomi tego, co miało stać się za chwilę… Nie minęło 40 minut, a już leżałam na stole operacyjnym. Pamiętam do dziś jak waliło mi serce, jak bardzo się bałam jadąc windą ( sama już nie wiem czy w górę czy w dół). Lęk ogarniał całe ciało, nie mogłam oddychać, w pośpiechu oddawałam obrączkę położnej, która głaskała mnie po głowie i powtarzała, że wszystko będzie dobrze, że za moment będzie po wszystkim… Chciałam płakać, krzyczeć, sama nie wiem co! Tak bardzo chciałam Go już mieć przy sobie – całego i zdrowego…

Nie chcę tu opowiadać szczegółów i okoliczności całego zdarzenia, bo to nie czas i miejsce… Zresztą do dziś mam ciarki wspominając pewne chwile z tamtego okresu i wolałabym zatkać mocno uszy słysząc pewne urządzenia! Wiem jedno: nigdy więcej nie chcę czuć takiego strachu o Niego! Nigdy więcej nie chcę tej bezsilności i obawy co przyniesie kolejna minuta!

Momentami myślę sobie, że może gdyby nie te chwile zgrozy nie docenialibyśmy tak bardzo tego, co jest nam dane… Nie podniecalibyśmy się tymi wszystkimi na pozór błahymi rzeczami, mój R. pewnie nigdy nie miałby takiego magicznego błysku w oczach, jak wtedy kiedy patrzy na swojego syna, ja nie tęskniłabym jak szalona nastolatka i znowu on – trzydziestoletni chłop, który potrafi milion razy na dobę szeptać temu małemu Stworowi jak bardzo Go kocha! Nasze zwykłe niezwykłe chwile, szare kolorowe dnie i bezsenne słodkie noce dzięki Niemu!

Nasz mały, osobisty Cud 26-go grudnia skończył dwa lata!:) Dokładnie dwa lata z Nami, w Nas i  dla Nas! Kochamy!!!:):*

 

DSC02496 DSC02514 DSC02555 DSC02559 DSC02593 DSC02602

 

Oliwier:

Koszula: Next

Spodnie: Reserved