Rozwój osobisty

„MAMA MA BIZNES” part 9! [Kamila]

Witam. Mam Na imię Kamila. Zajmuję się rękodziełem od dawna, ale po urodzeniu 3 dzieci postanowiłam przerodzić hobby w pracę. Daje mi ona mnóstwo satysfakcji ponieważ robię to co uwielbiam a jednocześnie zajmuję się domem i dziećmi.

 

 

 

1. Skąd wzięły się Twoje umiejętności do tworzenia takich rzeczy? To kwestia wyuczonego zawodu, czy raczej wszystko zaczęło się od hobby?

 

Zawsze lubiłam coś tworzyć, w dzieciństwie wyszywanie i różne takie plastyczne, techniczne robótki. Siedząc w domu z dziećmi coraz więcej rzeczy próbowałam i robiłam dla rodziny i znajomych. Dzieci i ich zainteresowania podsuwają nowe pomysły i tak zrodził się najlepszy z nich który zapoczątkował otwarcie działalności a mianowicie półka na resoraki.

 

 

 

2. Jakie narzędzia są Ci niezbędne do prowadzenia tego typu biznesu?

 

Narzędzia różne w zależności od danego produktu do wykonania bo jest już ich całkiem sporo. Ale tak pokrótce piły, wiertarki, wkrętarki, szlifierki, frezarka, sprężarka, pirograf itp.

 

 

 

3. Jaki jest przybliżony koszt tych narzędzi?

 

Na start poszło ok 20 tys.

 

 

 

4. W jaki sposób promujesz swoje produkty?

 

Mam swoja stronę na facebooku: https://www.facebook.com/Wooden-Wonders-etc-by-Kamila-Szyma%C5%84ska-1961385104120917       konto firmowe na allegro, olx, sprzedajemy.pl, grupy sprzedażowe na fb i poczta pantoflowa 🙂

 

 

 

5. Jak widzisz swoją działalność za 10 -15 lat? czy to jest „TO” co chcesz robić do końca życia? Planujesz rozwój działalności?

 

Myślę że to jest TO bo uwielbiam takie robótki, mogę pracować a jednocześnie być z dziećmi.

 

 

 

6. Czy dzięki pracy na własny rachunek masz więcej czasu dla rodziny, bliskich? Jak to wygląda w praktyce?

 

Wydaję mi się że jest tego czasu na pewno więcej dla rodziny bo jednak jestem cały czas blisko niż jakbym poszła gdzieś na etat. Wiadomo że czasem praca wydłuża się do wieczora ale to z tego powodu że wcześniej robiłam coś z dziećmi np. Wiadomo jak wszędzie są plusy i minusy ale uważam że w moim przypadku jest tych plusów zdecydowanie więcej.

 

 

 

7. Złota rada na sukces dla każdej mamy, która myśli o własnym biznesie? 🙂

 

Złota rada na sukces dla każdej mamy, która myśli o własnym biznesie to znaleźć coś co chciałoby się robić, ocenić szanse na biznes ( w dzisiejszych czasach internet ułatwia to bo nie trzeba się ograniczać do swojej okolicy) i zacząć działać 🙂

 

 

____________________________________________

Dziękuję bardzo! :* Brawa dla Kamili!!! <3 Osobiście jestem pełna podziwu dla talentu! Koniecznie odwiedźcie jej stronę na facebooku tutaj —-> Wooden Wonders etc by Kamila Szymańska, jej produkty znajdziecie również tu—-> https://allegro.pl/uzytkownik/bunny33?order=m

i tu ——->https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.olx.pl%2Foferta%2Fpolka-ekspozytor-na-resoraki-figurki-100-szt-ponad-20-kolorow-CID88-IDjFALZ.html&h=AT1NMETtGjWzmRyEnRGg3YP0yR6vo-FJfIA1NBZrVtakrU71lzaFyjtTZjyDDCaFQs7WfNpABjaBuGV-2_nwd3JeZeZz_9vFoa9lKyw61tX8I6_JeuCJnRtuilA84WFaba1hIQ