GLAMAMMA

Co mama będzie nosić jesienią?

Poprawka: co kobiety będą nosić jesienią ;). Dziecięcy propozycje już były, to teraz czas na zakupy i propozycje dla kobiety. Każda nowa pora roku jest dobrym pretekstem do wymiany garderoby! 😉 Wiemy coś o tym… 😉 Jednak ja postanowiłam, że dopóki chociaż trochę nie schudnę – nic nie kupuję! Może ten fakt mnie zmotywuje do odrobiny pracy nad sobą, bo inne groźby i prośby nie działają! ;P A d*pa dalej sobie rośnie w najlepsze!

Mohito

 

 

New Look

 

 

 

Wracając do samych ubrań to nie da się ukryć, że króluje motyw zwierzęcy! Jak się na niego zapatrujecie? Jest krata, musztarda już któryś sezon, wracają dzwony i spódnice do połowy łydki. Ten ostatni fakt mnie jakoś specjalnie nie cieszy… Nie moja długość! Już dawno minęły czasy kiedy kupowałam głównie to, co jest aktualnie w modzie, bez względu na to czy pasowało to do mojej budowy czy nie… Teraz raczej stawiam na rzeczy, w których sama czuję się dobrze i nie wyglądam komicznie. Przestałam też hobbistycznie kolekcjonować ubrania! 😉 Z czego się bardzo cieszę, ponieważ efekt był taki, że miałam wszystkiego dużo, ale każda rzecz była z „innej parafii”… ;P W rezultacie i tak nigdy nie miałam się w co ubrać! Co oczywiście nie oznacza, że przestałam lubić zakupy! 😉 Zastanawiałam się również nad garderobą kapsułową, ale to chyba jednak jak dla mnie za duże wyzwanie… 😉

H&M

 

 

Stradivarius

 

 

 

Tej jesieni marzy mi się jakaś ekstra marynara w kratę, skórzana spódnica i luźne oversizowe swetry! Tych nigdy za wiele, poza tym nic się z nich nie wylewa…;p A Was co urzekło w tym sezonie??? Zakupy przed Wami?

 

Sinsay

 

Zara