Dom, Dzieci

Łóżko dla rodzeństwa.

Hej Kochani!

Powiedzcie mi proszę jak to u Was jest, czy Wasze dzieci mają wspólne pokoje? Czy może każde z nich ma oddzielną sypialnie? Jak sobie poradziliście z zagospodarowaniem pokoju dla dwojga lub więcej dzieci? Coraz częściej myślę pokoju dla chłopaków i zastanawiam się jak to w przyszłości rozwiązać… Oli ma swój pokój, Kubusia łóżeczko stoi w sypialni (co prawda nie śpi w nim, ale to szczegół), mamy jeszcze jeden wolny pokój, który obecnie jest graciarnią i pełni funkcję strychu. Zastanawiałam się jednak czy może by ich jakoś nie ulokować w jednym pomieszczeniu, przynajmniej dopóki są mali i nie mają poważnych obowiązków szkolnych. Odnoszę takie wrażenie, że wspólne pomieszkiwanie wzmacnia więź między dziećmi… Co myślicie? Jak jest u Was?

Mamy jeszcze trochę czasu na takie decyzje, ponieważ póki co Kubuś jest jeszcze za mały na przeprowadzki do innego pomieszczenia, głównie ze względu na moją własną wygodę…;) Nie wyobrażam sobie w środku nocy latać po kilka razy do innego pokoju żeby go nakarmić… I tak wystarczająco chodzę jak pijana!;) Jak tylko zacznie przesypiać całe noce trzeba będzie poważnie pomyśleć nad tematem!

Przy okazji moich przemyśleń zrobiłam internetowy przegląd łóżek z funkcją dla dwójki, bądź nawet więcej dzieci. Sami zobaczcie na jakie cuda się natknęłam! Inspiracji jest cała masa! Rzecz jasna królują domki, nie bez przyczyny. Rzeczywiście są niesamowicie urokliwie. Poza tym przede wszystkim łóżka piętrowe. Te są z kolei doskonałą alternatywą do niezbyt dużych pomieszczeń, pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca, którego przy dzieciach i tak nigdy nie jest za wiele… Minusem jest to, że nie koniecznie nadają się dla tych najmłodszych maluchów… Ktoś przecież musi spać na górze, chyba czuwałabym całą noc, nasłuchując czy przypadkiem Oli nie spadł!;) Dla ,,szkolniaków” uważam, że to super sprawa! No chyba, że te dla maluszków są odpowiednio zabezpieczone, jak niektóre na poniższych zdjęciach. Urzekły mnie te łóżka w skosach! Po raz pierwszy spotkałam się z takim rozwiązaniem. Wydawałoby się, że skosy ciężko zagospodarować, a tu proszę jak pięknie! Jest w czym wybierać! Przyznam się, że moja wyobraźnia od razu się włączyła…;))

Które z nich widzicie w pokojach swoich dzieci?:) Spodobało się Wam coś szczególnie?

_k8b5545 2abcce8b2021ce26ded16ce049beeeaf 08f3a629268939505d8d880171071fc3 10-nietypowych-lozek-dla-dzieci-2 23 5109_273a8798-2696-4dbb-8445-2ca434b82e7c_max_900_1200_-pokoj-dziecka doimo-lozka-pietrowe lozko-pietrowe lozko-pietrowe-do-pokoju-dziecka-4 lozko-pietrowe-lozko-dla-dzieci-pokoj-dziecka-gallery_main-26025 lozko-pietrowe-lozko-dla-dzieci-pokoj-dziecka-gallery_main-26033 lozko-pietrowe-dla-dziewczynek-domek oryginalne-lozka-do-pokoju-twojego-dziecka-inspiracje-domek-4 pingwinki pokoj-dzieci-na-poddaszu-sypialnia zdjecie_20272_pietrowe_lozko_dla_rodzenstwa_wersja_nowoczesna