CODZIENNIK, OLIWIER & SPÓŁKA

Lato, lato! Lato ach to Ty!

Lato w pełni! Pogoda piękna, sprzyja rodzinnym wypadom i zabawom na świeżym powietrzu do samego wieczoru! W takich momentach bardzo żałuję, że to lato u nas tak krótko trwa i nie możemy się cieszyć gorącym słonkiem chociaż połowę roku… Ciepłolubna jestem, moje dzieci z tego co obserwuję chyba też!:)

Z racji tego, że pora roku się zmieniła i dawno nie było wpisu chociaż ze znikomą zawartością z szafy chłopaków, dzisiaj nadrabiam!;) Dziewczyny, półki z ubraniami chłopców pękają w szwach! Nic się w tej kwestii nie zmieniło, no może trochę bardziej stałam się wstrzemięźliwa w kupowaniu ze względu na aktualny brak miejsca… Pogodziłam się z faktem, że minimalistką nigdy nie zostanę (jakoś to strasznie nie boli, nie zamierzam pójść na odwyk z tego powodu!;)). Same przyznajcie, jak tu się oprzeć, kiedy nie dość, że stacjonarne sklepy kuszą witrynami to i te internetowe odkrycia przyprawiają o zawrót głowy matkę?! Silna wola to za mało! Dzisiaj Wam zdradzę moje ostatnie odkrycie!

Po pierwsze to LeoLeo KIDS —-> wyhaczyłam  ich na instagramie! Rarytaski dla tych najmłodszych i dla tych ciut starszych! Oczopląsu można dostać! I co najistotniejsze dla mnie, mają bardzo dużo niebanalnych rzeczy właśnie dla chłopców. Takiego miejsca do kupowania w sieci mi brakowało, ponieważ zazwyczaj większość obfituje w rzeczy dla małych księżniczek…;) Mają tylko jedną wadę – kuszą i uzależniają każdego dnia nowościami, aż strach na instagram zaglądać! Grozi pustkami na koncie!;) Super bawełna i duży wybór wzorów. Ponadto w błyskawicznym tempie realizują zamówienia. Te piękne ogrodniczki DEVIL i kaszkiety to właśnie od nich.

Zagłębiając się dalej w letnie nowości to zapałałam gorącą miłością do sziszishop.pl! <3 W tym przypadku doskonale się sprawdza powiedzenie: „diabeł tkwi w szczegółach”. Szyte z ogromną starannością buciki z mięciutkiej skórki, są dopracowane pod każdym względem i w dodatku przepięknie zapakowane! Wszystko na tip top! Kubuś też się w nich rozkochał, na jednej parze zapewne nie poprzestaniemy.;)

Pozostałe rzeczy to jedne z wielu moich ulubionych na ten sezon. A Wy macie swoje ulubione sklepy internetowe? Dajcie linka!;p

Na szczęście nie leczony zakupoholizm nie prowadzi do śmierci, bo dziś byłabym już trupem!;D

DSC05726 DSC05729 DSC05730 DSC05734 DSC05736 DSC05745 DSC05747 DSC05752

20170616_095938

20170616_095635(0)

Kaszkiety – LeoLeo KIDS

Koszule – PRIMARK

Ogrodniczki i t-shirt – LeoLeo KIDS

Spodnie jeansowe – SH

T-shirt z liczbą – PEPCO

Buty – sziszishop.pl