CODZIENNIK, OLIWIER & SPÓŁKA

Kurtka, kombinezon? Co sieciówki przygotowały dla naszych dzieci?

Lada moment zacznie się ulubiony okres wszystkich matek, mam na myśli pogodę rzecz jasna. Jeszcze chwila i priorytetem stanie się ciepła kurtka czy kombinezon. Koniec laby! Ubieraj matko warstwowo i na cebulkę! Koniec z lekkimi, szybko wkładanymi butami, sweterkiem czy bezrękawnikiem. Biorąc pod uwagę poprzednie lata, często już w listopadzie padał śnieg, właściwie w niektórych rejonach Polski już pada.

Zatem…

Sezon pod tytułem: KUPA pod kupą ubrań uważam za częściowo otwarty!;) Wiem, kochacie to tak jak ja! Te nieoczekiwane historie, kiedy to już odziejecie w te wszystkie warstwy gromadę swoich dzieci, tudzież nawet jedno i nagle spadają na Was potrzeby najwyższego rzędu! Siku, kupa, piciu, głodny, spać, i tak dalej! Rozbieraj matko! Na próżno żeś się tak zapociła przy tym! Za chwilę spotka Cię to samo! Buty, kurtka/kombinezon, czapka, szalik, rękawiczki! Tak na marginesie – trochę kalorii można przy tym spalić… W szczególności kiedy Sztuk masz więcej niż jedną, a każdą z nich nagle dopada inna potrzeba!;) I te modły podczas ubierania – żeby nic przypadkiem się nie wydarzyło!

Wiem, wiem doskonale jaką czujesz ulgę, kiedy w końcu przekraczasz próg do zimowego raju! Udało się – jesteście na dworze! Ale znając życie doskonale pod tym względem, zsyłam Was od razu na ziemię – bo i wtedy zdarzają się różne cuda!;p To już najgorsza opcja z możliwych! Dymaj matko z powrotem, z dwójką dzieci pod pachą, po czterdziestu schodach niczym styrana łania! Masz Ci los – znowu to samo!;) I tak w kółko, każdego dnia… Piękna perspektywa przed nami mamuśki!;)

Jeśli już mowa o chłodniejszych dniach i o tych ciepłych odzieniach to przyjrzałam się temu, co co mają do zaoferowania naszym dzieciom sieciówki. Temat przewodni: kurtka / kombinezon. O to co udało się wyszperać:

RESERVED:

ZARA:

H&M:

NEXT:

Wypatrzyłyście coś dla swoich maluchów? Wolicie kombinezony czy raczej kurtki? My kombinezony raczej tylko na wygłupy na śniegu i dłuższe wycieczki.

Kiss:*

Aga:))