Dzieci, Zabawa

Kierowca Bombowca!

Czym najczęściej bawią się Wasi mali mężczyźni? Co sprawia im największą frajdę? U nas jak już Wam wspominałam rządzi kuchnia Ikea, motoryzacja, w każdym jej słowa znaczeniu, czytaj—-> jazda, pojazdy ciężkie, naprawa, testy wytrzymałościowe w szczególności!;p 😉 Kiedyś pokazywałam Wam auto Oliwiera tu —>Fura dla małego Automaniaka! . Dzisiaj przyszedł czas na kolejną propozycję dla zmotoryzowanych.

Motocykl mamy w posiadaniu od zeszłego roku i muszę przyznać, że na samym początku Oli nie mógł się do niego przekonać… Za to teraz jest jedną z głównych zabawek, z którą spędza najwięcej czasu. Nie raz sprawdzał się doskonale podczas spacerów zamiast wózka. Pojazd nie osiąga zawrotnej prędkości, toteż możemy być spokojni, że dziecko nie oddali się zbyt mocno. Zimą służył jako pojazd domowy, w szczególności w poprzednim mieszkaniu, gdzie Oli mógł pokonywać dosłownie kilometry. Tata i syn urządzali sobie tor przeszkód ze slalomem, frajda dla małego i dużego!;) Według Oliwiera motocykl wymaga częstych napraw w domowym warsztacie, ale tak na prawdę sprawuje się na szóstkę!;) Ponadto ma swojego nowego wielbiciela w Kubusiu, który wszystkimi siłami próbuje okiełznać maszynę!;) Tak to już chyba jest, że facetów od najmłodszych lat ciągnie do fur i pięknych kobiet, a kobiety do torebek, butów i lalek/dzieci!;)

Główne parametry wielbionego pojazdu:


– długość całkowita 83 cm,
– wysokość 53 cm,
– szerokość 36 cm,
– wysokość siedziska 31 cm,
– średnica koła tylnego 19 cm,
– średnica koła przedniego 19 cm

– waga 7,5 kg

– obciążenie do 25kg (biorąc pod uwagę wagę piórkową Oliśka i jego tendencję do przybierania będzie mógł mi pocinać do szkoły!;p),

– prędkość ok.3-5 km/h,

– akumulator żelowy 6V,

– czas ładownia ok. 8-10 godzin,

– czas jazdy 2 godziny,

– silnik 18W.

Ponadto motorek posiada:
– bieg do przodu oraz bieg do tyłu,
– pedał gazu,
– elektryczny hamulec, działający po zdjęciu nogi z pedału gazu,
– ładowarkę sieciową,
– w kierownicy przyciski: sygnał klaksonu oraz melodyjka,
– włącznik – wyłącznik zasilania,
– atrapy prędkościomierzy,
– światła świecące podczas jazdy w przód,
– wzmacniane koła,
– tryb oszczędzania energii – automatyczne wyłączenie pojazdu gdy nie jest używany,
– tylny kuferek na zabawki i ładowarkę,
– możliwość całkowitego wyłączenia dźwięków.

Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat i posiada certyfikat CE.

Tak więc moi drodzy jeżeli jesteście rodzicami małego automaniaka (tudzież dobrą ciotką lub wujkiem, a może babcią?;)) polecamy osobiście sprzęt! Dzień Dziecka tuż, tuż i pogoda zaczyna dopisywać – macie gotowy pomysł!:) Pojazd zakupiony na allegro.pl.

Motor_Trojkolowy_Motorek_Elektryczny_Pojazd_czarny

20170505_183522

20170505_180830