GLAMAMMA

Jesienne „must have”! ;)

Każda nowo rozpoczynająca się pora roku jest doskonałą okazją do tego, by wyzbyć się z szafy niepotrzebnych, za małych, tudzież za dużych ciuchów (z tymi ostatnimi, w moim przypadku jakoś nigdy tak nie bywa ;P). Kiedy już nasza garderoba nieco się uszczupli to zazwyczaj jej następstwem jest co ??? A no zakupy!:D Moda zmienia się w ekspresowym tempie, ubrania szybko się nudzą ( przynajmniej mi ), a i co do ich jakości, niekiedy bardzo słabej można mieć wiele do zarzucenia! Zakupy lekiem na całe zło w tych przypadkach! Jeżeli są tu takie dziewczyny, które nie lubią ich robić, niech się lepiej przyznają w jaki sposób sobie to rekompensują???;P

Wczoraj „na chwilę” miałam okazję pochodzić z Kubusiem po jednej z naszych galerii. Ku mojemu zdziwieniu bardzo zaskoczyły mnie niektóre trendy tej jesieni. Swoją droga może to znak, że za rzadko robię zakupy…;) Oczywiście na topie krata, hafty w połączeniu z różnymi wzorami i materiałami, luźne a la męskie marynarki, rozszerzane rękawy w bluzkach i sukienkach. Dzwony wracają również do łask – o zgrozo, nie wiem czy przyjdzie taki moment, kiedy się do nich z powrotem przekonam!;) Królują luźne, powyciągane swetry, co jest mega fajne , gdyż można ukryć pod nimi to, czego pokazywać jakoś koniecznie nie chcemy… 😉 Wszelkiej maści materiały skóropodobne, błyszczące, poszarpane, z dziurami, welurowe i falbanki. To głównie zalega na ścianach sieciówek. Nie wszystko co moda nakazuje przypada mi do gustu, są również rzeczy, które kompletnie nie pasują do mojej figury, a na kimś innym wyglądają doskonale. Zresztą mój gust przez ostatnie lata dosyć mocno się zmienił. Nadal lubię czuć się kobieco, ale jednocześnie oczekuję, że będzie mi wygodnie… Podejrzewam, że to przypadłość 90% matek!;)

Co myślisz?:)

A swoją drogą, nie myślicie, ze 3/4 tych rzeczy dwadzieścia lat temu miały w szafach nasze mamy??? Wszystko wraca, moda też. Trzeba było kolekcjonować to wszystko skrupulatnie i trzymać po dzień dzisiejszy! Byłoby dopiero w czym wybierać!;) Osobiście najbardziej przypadły mi do gustu te hafty na spódnicach, a i krata bardzo mi się podoba…;)