Lifestyle

7 rzeczy, których cholernie zazdroszczę facetom!;)

Nie oszukujmy się – my kobiety, jesteśmy niemalże idealne z naszymi maleńkimi wadami i niedoskonałościami: piękne, mądre ( najmądrzejsze ), blyskotliwe i elokwentne. Wszystko to wiemy i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę rzecz jasna!;) Jakby nie było, jesteśmy tą lepszą częścią półkuli, jednak są rzeczy i sytuacje, których zdecydowanie można by pozazdrościć facetom!

  1. Nie muszą robić porannego makijażu (umówmy się, nam też nikt nie każe, ale nie ma co się rozwodzić w tym temacie). Dzięki temu oszczędzają średnio 20 minut, pół godziny dziennie, około 14 godzin każdego miesiąca, co daje jakieś 180 godzin w roku, nie wspomnę ile to czasu z całego życia!!! Nie muszą się martwić, że czoło się błyszczy, pomadka się zjadła czy tusz rozmazał! Ileż to stresu sobie dzięki temu odpuszczają!;)
  2. Poznając dziewczynę/kobietę pierwsze co robią to ,,myślą” przyrodzeniem…;) Gdybyśmy się tego nauczyły od nich, z pewnością uniknęłybyśmy wielu sytuacji sklejania naszego wątłego serca przez kolejny zawód miłosny za małolata!
  3. Wymyślają przepiękne ściemy i idealne tłumaczenia niczym z filmu akcji z prędkością światła i nieskazitelną precyzją! I ktoś niby kiedyś powiedział, że faceci nie są kreatywni???Bzdura!;)
  4. Nie mają wyrzutów sumienia kiedy jedzą piątą, dziesiątą czy trzynastą czekoladkę! Kolejny nocny kebab też nie robi na nich wrażenia. Jedząc pączka mają z owej sytuacji czystą przyjemność i rozkosz podniebienia, a nie przeliczają go na ilość kalorii i liczbę obowiązkowych brzuszków po słodkiej uczcie!;) Są święcie przekonani, że następna fałdka pod ich super klatą nie zrobi z nich mniejszego ciacha!
  5. Posiadają doskonały wybiórczy wzrok, w szczególności uaktywnia się podczas sprzątania (no bo przecież nie na plaży;)). Ustalmy coś od razu, miejsca których nie widać w odległości 20cm nie wymagają interwencji ściereczki przeciwkurzowej! Także ten… parapety czy też miejsca, w których stoją jakieś przedmioty najprawdopodobniej nigdy nie zostałyby odświeżone, gdyby Twój luby był panią domu.;) Fruwające koty na podłodze, czy komoda z ilością kurzu, w którym można by rzeźbić nie robią na nich większego wrażenia! Ocenie nie podlegają wyjątki!:)
  6. Mają zdolność zapadania w tzw. grobowy sen i to dosłownie! Nie starszne im nocne kolki i piski niemowląt ich dzieła, burze, pioruny czy też deszcz meteorytów. Niewzruszeni śpią niczym niedźwiedź zimową porą. Warto wspomieć również o pewnym cennym narządzie zmysłu jakim jest węch! W sytuacji ,,pełnej” pieluchy zmysł ten automatycznie się u nich wyłącza – nic nie czują, jaka kupa?, nagle milion ważnych spraw się przypomina…;)
  7. Żyją w innej strefie czasowej! Pewnie każda z Was spotkała się z syuacją, kiedy to mężczyzna naszego życia wymyka się na imprezę z kolegami, po pięciu godzinach dzwoni z najczulszym na świecie wyznaniem miłości wszechczasów, z nieco zaciągającą już francuskim mową i oświadcza, ze będzie za pół godziny na jego zegarku. Po czym mijają już kolejne trzy na Twoim, kiedy to słyszysz z łoża jak ukochany chwiejnym krokiem dotoczył się na Wasze piętro i próbuje właśnie trafić kluczem w zamek, budząc przy tym połowe osiedla!:)

A Ty czego zazdrościsz facetom????:)