Lifestyle

10 największych kłamstw na temat Kobiet!

Dzisiaj będzie o nas dla nich! Wyjaśnijmy sobie w końcu kilka rzeczy drodzy mężczyźni!;) Żeby nie było już więcej wątpliwości! A o to i zbiór nawiększych kłamstw i oszczerstw w kierunku kobiet:

  1. KOBIETY NOSZĄ W TOREBKACH MILION NIEPOTRZEBNYCH RZECZY. Nigdy! Wszystkie rzeczy w naszej torebuni są niezbędne! Musimy być zawsze przygotowane na każdą ewentualność! Nawet na bezludnej wyspie dałybyśmy radę z takim asortymentem.;)
  2. ZAWSZE TRZEBA NA NAS CZEKAĆ. Racja, z tą różnicą, że poza sobą mamy do wyszykowania jeszcze nasze potomstwo, z pięcioma różnymi kompletami ubrań na każdą pogodę, pieluchami, przekąskami, lekami w razie gorączki i innymi takimi, a w tak zwanym między czasie, szukamy jeszcze paska naszego męża, który dziwnym trafem zaginął w czasoprzestrzeni!
  3. KOBIETY SĄ GORSZYMI SZEFAMI OD FACETÓW. Największy stek bzdur tego świata! Jesteśmy milion razy bardziej zorganizowane i wbrew pozorom zdecydowanie lepiej radzimy sobie w trudnch sytuacjach. Potrafimy przewidzieć pewne konsekwencje i lepiej znamy się na ludziach. A przede wszystkim potrafimy robić pięć rzeczy na raz z perfekcyjną precyzją!
  4. KOBIETY NIE LUBIĄ SEKSU ALBO TEŻ LUBIĄ GO MNIEJ NIŻ MĘŻCZYŹNI. Nic bardziej mylnego! Z tą różnicą, że stawiamy na jakość;) . To tak jak z zakupami obuwia: lubimy tylko dobre i porządne buty! A teraz odnieś to do powyższego zarzutu!;) Odpowiedź jest prosta: buta słabej jakości (badziewia) nikt nie chce nosić!;)
  5. NIE WIEMY CZEGO CHCEMY. Kolejny blef! Nawet statystki wyraźnie przemawiają na naszą korzyść. Otóż okazuje się, że kobiety zdecydowanie częściej stawiają sobie cele i osiągają je, chociazby zawodowe. Nie odpuszczają tak łatwo. A to, że czasami mamy problem z wyborem koloru szpilek, to urok naszej natury;).
  6. KAŻDA KOBIETA CHCIAŁABY MIEĆ PANTOFLARZA. Pffffff!!!! Bzdura! Co nawyżej takiego, który by te pantofle kupował!;) Sądzę, że każda (poza wyjątkami) wolałaby faceta z prawdziwym charakterem, który kiedy trzeba przytuli, a innym razem skutecznie zmotywuje do działania. A szacunek i wierność to chyba raczej kwestia dobrego wychowania i kultury osobistej…
  7. WYMYŚLAMY SOBIE PROBLEMY. Never, never, never!!! Jeżeli mówimy, że coś nam nie pasi lub sprawia przykrość, to znaczy, że tak właśnie jest, a nie ćwiczymy w ten sposób barwy głosu!
  8. JESTEŚMY WIĘKSZYMI PLOTKARAMI NIŻ FACECI. Mit! Stary i nieprawdziwy! Myślę, że w tej kwestii jesteśmy na równi!;) Wyobraźnia facetów i częstotliwość zaglądania innym w życie wcale nie jest gorszej jakości.
  9. KURA DOMOWA SIEDZI W DOMU I SIĘ OPIERDZIELA. A skarpetki, gacie, spodnie i koszule same dostają nóg i wchodzą do pralki, rozwieszają i chowają do szafy. Obiad przynosi każdego dnia sąsiadka, a podłoga po prostu nigdy się nie brudzi. Dzieci wychowuje podwórko.
  10. KAŻDĄ KOBIETĘ DA SIĘ ZDOBYĆ. Jeżeli tak właśnie myślisz, radziłabym sprawdzić dokładnie czy przypadkiem TWOJA DZIEWCZYNA nie umawia się właśnie z TWOIM KOLEGĄ z pracy…;)

Amen!

Dodałabyś coś jeszcze ze swojej strony?????;)